ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Верховна Рада України постановляє:

УКАЗ
Президента України

Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Державної прикордонної служби України

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

  1. Затвердити Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Державної прикордонної служби України (додається).

УКАЗ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України

За досягнення високих спортивних результатів на XXX Всесвітній літній Універсіаді у м. Неаполі (Італійська Республіка), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

УКАЗ
Президента України

Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей

З метою забезпечення права дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на особливий захист та Допомогу держави, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей постановляю:

УКАЗ
Президента України

Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року

З метою забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня та якості життя населення, додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина постановляю: