Програмний комплекс «Експерт-Кошторис» («Эксперт-Смета») професійний інструмент інженера з кошторису, який завдяки можливості швидкісного вводу кошторису з моментальним розрахунком будівництва, швидко та якісно вирішує поставленні перед ним задачі: формує проектно-кошторисну та підрядну документацію, розраховує договірні ціни та видає документацію, пов'язану з врахуванням виконаних робіт та матеріалів, що списуються.
Важливо, що мова введення/виведення (укр./рус.) не грає ролі – можливі любі комбінації. Лояльною є цінова політика:
Локальна версія - 3617 грн.
На флеш-носії - 5554 грн.
Мережева версія - 6402 грн.
"Експерт-Кошторис ПРО" на USB HDD 6716 грн
(в т.ч. USB HDD від 500 Гб)

Програмний комплекс вміщує в собі всю необхідну нормативну документацію та інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної й підрядної документації. Програмний комплекс також володіє достатньою гнучкістю, необхідною для внесення будь-яких коригувань.
«Експерт-Кошторис» регулярно оновлюється та доповнюється. Постійно впроваджуються змін, що вносяться Держбудом щодо складу нормативної бази й методик розрахунку. Крім методичних змін, в програмний комплекс впроваджуються й інші удосконалення, а також більшість побажань клієнтів. За час роботи на ринку будівельних кошторисних систем України, саме завдяки користувачам, система істотно зросла і зміцніла. Робота над програмою не припиняється, програма постійно змінюється в кращу сторону.
Програмний комплекс «Експерт-Кошторис» є вигідно конкурентоздатний і в ціновій політиці серед аналогічних систем по шкалі ціна/якість.

Більш детально про ПК «Експерт-Кошторис» та цінову політику

 

Замовити Програмний Комплекс «Експерт-Кошторис» 
 та консультацію фахівця