ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 6 вересня 2019 року N 679

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України, у зв'язку зі змінами в організаційній структурі Івано-Франківської, Київської міської та Миколаївської митниць ДФС та даних про місця митного оформлення Енергетичної, Волинської, Київської та Миколаївської митниць ДФС наказую:

 1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 N 26 (зі змінами), що додаються.
 2. Департаменту комунікацій (Веселова Надія) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебпорталі Державної фіскальної служби України.
 3. Керівникам Івано-Франківської, Київської міської та Миколаївської митниць ДФС забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.
 4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

Д. Гутенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної фіскальної служби України
06 вересня 2019 року N 679

Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

 1. У позиції "UA100010" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Західний" та Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Zakhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Київ-Західний" Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kyiv-Zakhidnyi" відповідно.
 2. У позиції "UA100020" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Західний" та Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Zakhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Київ-Західний" та Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Kyiv-Zakhidnyi" відповідно.
 3. У позиції "UA100030" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Західний", пункт пропуску "Річпорт" та Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Zakhidnyi", Checkpoint "Richport" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Київ-Східний", пункт пропуску "Річпорт" та Customs Clearance Division No 5, Customs Post "Kyiv-Skhidnyi", Checkpoint "Richport" відповідно.
 4. У позиції "UA100040" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Східний" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Skhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Київ-Східний" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Kyiv-Skhidnyi" відповідно.
 5. У позиції "UA100050" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Східний" та Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Skhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Київ-Східний" та Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Kyiv-Skhidnyi" відповідно.
 6. У позиції "UA100060" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Західний" (керівництво) Customs Post "Zakhidnyi" (Senior Staff) замінити словами та знаками "Митний пост "Київ-Західний" (керівництво) та Customs Post "Kyiv-Zakhidnyi" (Senior Staff)" відповідно.
 7. У позиції "UA100070" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Східний" та Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Skhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Київ-Східний" та Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kyiv-Skhidnyi" відповідно.
 8. У позиції "UA100080" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Східний" та Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Skhidnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Київ-Східний" та Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Kyiv- Skhidnyi" відповідно.
 9. Позицію "UA100090" виключити.
 10. У позиції "UA100100" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Східний" (керівництво) та Customs Post "Skhidnyi" (Senior Staff)" замінити словами та знаками "Митний пост "Київ-Східний" (керівництво) та Customs Post "Kyiv-Skhidnyi" (Senior Staff)" відповідно.
 11. У позиції "UA100110" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Столичний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Stolychnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Київ-Столичний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kyiv-Stolychnyi" відповідно.
 12. У позиції "UA100120" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Столичний" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Stolychnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Київ-Столичний" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Kyiv-Stolychnyi" відповідно.
 13. У позиції "UA100130" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Столичний" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Stolychnyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Київ-Західний" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Kyiv-Zakhidnyi" відповідно.
 14. У позиції "UA100140" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Столичний" (керівництво) та "Customs Post "Stolychnyi" (Senior Staff)" замінити словами та знаками "Митний пост "Київ-Столичний" (керівництво) та "Customs Post "Kyiv-Stolychnyi" (Senior Staff)" відповідно.
 15. Позицію "UA100150" викласти у такій редакції:

"

UA100150

130

Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Аеропорт "Київ" (Жуляни)"

Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Aeroport "Kyiv" (Zhuliany)"

м. Київ

м. Київ

03036

проспект Повітрофлотський, 96 (Аеропорт "Київ" (Жуляни))

".

 1. У позиції "UA100180" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Спеціалізований", пункт контролю на станції "Київ - Пасажирський" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Spetsializovanyi", Control Point At "Kyiv-Pasazhyrskyi" Station" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Київ-Спеціалізований", пункт контролю на станції "Київ - Пасажирський" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi", Control Point At "Kyiv - Pasazhyrskyi" Station" відповідно.
 2. У позиції "UA100190" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 5, Customs Post "Spetsializovany" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Kyiv-Spetsializovany" відповідно.
 3. У позиції "UA100200" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 4. У позиції "UA100210" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Київ-Західний" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Kyiv-Zakhidnyi" відповідно.
 5. У позиції "UA100220" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 3 митного поста "Спеціалізований" та Customs Clearance Sector No 3, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 3 митного поста "Київ-Спеціалізований" та Customs Clearance Sector No 3, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 6. У позиції "UA100230" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 1 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 1, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 1 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 1, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 7. У позиції "UA100240" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 4 митного поста "Спеціалізований" та Customs Clearance Sector No 4, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 4 митного поста "Київ-Спеціалізований" та Customs Clearance Sector No 4, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 8. У позиції "UA100250" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 6 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 6, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 6 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 6, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 9. У позиції "UA100260" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 7 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 7, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 7 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 7, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 10. У позиції "UA100270" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 5 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 5, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 5 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 5, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 11. У позиції "UA100280" у колонках "українською мовою", "англійською мовою", "індекс" та "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 2 митного поста "Спеціалізований", Customs Clearance Sector No 2, Customs Post "Spetsializovanyi" "04073" та "вул. Марка Вовчка, 18 А" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 2 митного поста "Київ-Спеціалізований", "Customs Clearance Sector No 2, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" "04111" та "вул. Салютна, 2-б" відповідно.
 12. У позиції "UA100290" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 13. У позиції "UA100300" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 8 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 8, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 8 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 8, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 14. У позиції "UA100310" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Спеціалізований" (керівництво)" та "Customs Post "Spetsializovanyi" (Senior Staff)" замінити словами та знаками "Митний пост "Київ-Спеціалізований" (керівництво)" та "Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" (Senior Staff)" відповідно.
 15. У позиції "UA100320" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектор митного оформлення N 9 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 9, Customs Post "Spetsializovanyi" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 9 митного поста "Київ-Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector No 9, Customs Post "Kyiv-Spetsializovanyi" відповідно.
 16. Доповнити Класифікатор після позиції "UA100320" новим рядком такого змісту:

"

UA100330

130

Сектор митного оформлення N 1 митного поста "Аеропорт "Київ" (Жуляни)"

Customs Clearance Sector No 1, Customs Post "Aeroport "Kyiv" (Zhuliany)"

м. Київ

м. Київ

03036

проспект Повітрофлотський, 81 літ. 0 (Аеропорт "Київ" (Жуляни))

".

 1. У позиції "UA125070" у колонках "індекс" та "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "08322" та "вул. Броварська, 1-а" замінити словами, знаками та цифрами "08300" та "вул. Броварська, 3".
 2. У позиції "UA205020" у колонці "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "вул. Прикордонників, 1" замінити словами, знаками та цифрами "вул. Прикордонників, 41, міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Ягодин" відповідно.
 3. Позицію "UA206030" викласти у такій редакції:

"

UA206030

 

Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Прикарпаття"

Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Prykarpattia"

Івано-Франківська

с. Ямниця

77422

вул. Н. Яремчука, 2

".

 1. Позиції "UA504180" та "UA504190" викласти у такій редакції:

"

UA504180

 

Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Костянтинівка"

Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kostiantynivka"

Миколаївська

м. Миколаїв

54036

Одеське шосе, 69/1

UA504190

 

Сектор митного оформлення N 1 митного поста "Костянтинівка"

Customs Clearance Sector No 1, Customs Post "Kostiantynivka"

Миколаївська

с. Мішково-Погорілове

57214

вул. Степова, 1

".

 1. Позиції "UA903220" та "UA903030" викласти у такій редакції:

"

UA903030

 

Відділ митного оформлення "Коростень" митного поста "Центральний"

Customs Clearance Division "Korosten", Customs Post "Tsentralnyi"

Житомирська

м. Коростень

11504

вул. Толстого, 3

UA903220

 

Митний пост "Західний"

Customs Post "Zakhidnyi"

Львівська

м. Львів

79040

вул. Городоцька, 369

".

 

Директор Департаменту
організації митного
контролю та оформлення

А. Войцещук


 Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації