ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 9 вересня 2019 року N 302

Про внесення змін до Положення про Реєстр статистичних одиниць у сільському господарстві, мисливстві, лісовому і рибному господарстві - Реєстр АГРО, затвердженого наказом Держстату від 02 липня 2012 року N 278

Відповідно до статей 13, 14 Закону України "Про державну статистику", підпункту 4 пункту 4, пункту 9 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481 (зі змінами), та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання наказую:

  1. Унести до Положення про Реєстр статистичних одиниць у сільському господарстві, мисливстві, лісовому і рибному господарстві - Реєстр АГРО, затвердженого наказом Держстату від 02 липня 2012 року N 278, зміни, схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Державної служби статистики України, виклавши пункт 2.1 розділу II в такій редакції:

"2.1. Основна мета Реєстру АГРО - ведення переліку суб'єктів, які провадять свою економічну діяльність у сфері сільського господарства, мисливства, лісового й рибного господарства, насамперед як основи для формування генеральних сукупностей (основ вибірки) одиниць статистичних спостережень у відповідних галузях статистики.".

  1. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.):

1) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо застосування на практиці змін, зазначених у пункті 1 цього наказу;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному вебсайті Держстату.

  1. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.
  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Вернер


 Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації