МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 03.12.2018 р. N 3301-04/52822-07

Щодо правомочності засідань тендерного комітету

Мінекономрозвитку розглянуло лист <...> щодо правомочності тендерного комітету <...> та повідомляє.

Згідно з пунктом 31 частини першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) тендерний комітет - службові (посадові) та інші

особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із Законом.

Частиною другою статті 11 Закону визначено, що склад тендерного комітету та положення про тендерний комітет затверджуються рішенням замовника.

Відповідно до пункту 2 наказу Мінекономрозвитку від 30.03.2016 р. N 557 "Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)" замовникам під час розроблення положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб) рекомендовано керуватися Примірним положенням про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженим цим наказом (далі - Примірне положення).

Відповідно до пункту 2.5 Примірного положення формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету.

При цьому положення про тендерний комітет, затверджене рішенням замовника, може в рамках чинного законодавства містити норми, відмінні від Примірного положення, та враховувати особливості функціонування установи, підприємства або організації замовника.

Водночас до компетенції Мінекономрозвитку як Уповноваженого органу, функції якого визначені статтею 8 Закону, не належить визначення правомірності дій суб'єктів сфери закупівель у конкретних випадках.

 

Перший заступник Міністра
економічного розвитку і торгівлі України

М. Нефьодов

 Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації