МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ
31.07.2019 м. Київ N 638

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 серпня 2019 р. за N 934/33905

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань грошового забезпечення військовослужбовців та оплати праці працівників Державної прикордонної служби України

Відповідно до абзацу третього пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію

нормативних актів міністерств та інших органів державної виконавчої влади" та з метою забезпечення реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміна "особа з інвалідністю" та похідних від нього"

НАКАЗУЮ:

  1. Внести до Умов оплати праці працівників Державної прикордонної служби України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27 червня 2013 року N 622, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 липня 2013 року за N 1129/23661 (зі змінами), такі зміни:

1) у пункті 8.5 глави 8 додатка 9 слова "інвалідів Великої Вітчизняної війни" замінити словами "осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни";

2) у пункті 2.2 глави 2 додатка 13 слова "спортсменів-інвалідів" замінити словами "спортсменів з інвалідністю".

  1. У пункті 2.1 глави 2 Переліку закладів охорони здоров'я (підрозділів) Державної прикордонної служби України та посад, робота в (на) яких дає право на підвищення посадових окладів (ставок) у зв'язку зі шкідливими і важкими умовами праці, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 27 червня 2013 року N 622, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 липня 2013 року за N 1131/23663, слова "інвалідів війни" замінити словами "осіб з інвалідністю внаслідок війни".
  2. В абзаці другому пункту 4 розділу I Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 березня 2016 року N 188, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 31 березня 2016 року за N 488/28618 (зі змінами), слова "інвалідів з дитинства" замінити словами "осіб з інвалідністю з дитинства".
  3. В абзаці п'ятому пункту 12 Інструкції про умови та порядок виплати підйомної допомоги військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 19 серпня 2016 року N 848, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14 вересня 2016 року за N 1249/29379 (зі змінами), слова "дітей-інвалідів з дитинства" замінити словами "дітей з інвалідністю з дитинства".
  4. Управлінню взаємодії з Державною прикордонною службою України Міністерства внутрішніх справ України (Рябий С. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра внутрішніх справ України Трояна В. А.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
прикордонної служби України
полковник

С. Дейнеко

Голова Профспілки працівників
державних установ України

Ю. М. Піжук

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Керівник Секретаріату
Спільного представницького
органу сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Міністр соціальної політики України

А. Рева


 Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації