МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.07.2020

м. Київ

N 2483/5/436

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 липня 2020 р. за
N 690/34973

Про затвердження Порядку надання інформації Державною податковою службою України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців

Відповідно до частини п'ятої статті 18 Закону України "Про виконавче провадження" та з метою забезпечення державних і приватних виконавців інформацією про боржників, їхнє майно, доходи та кошти

НАКАЗУЄМО:

  1. Затвердити Порядок надання інформації Державною податковою службою України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців, що додається.
  2. Визначити адміністраторами обміну інформацією, які забезпечують та здійснюють технічне супроводження процедури подання запитів та отримання відповідей, державне підприємство "Національні інформаційні системи" та Державну податкову службу України.
  3. Державному підприємству "Національні інформаційні системи" разом з Департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції України та Державною податковою службою України продовжити обмін інформацією та у двомісячний строк з дня набрання чинності цим наказом забезпечити підготовку і затвердження протоколів обміну інформацією та належне виконання цього наказу.
  4. Визнати таким, що втратив чинність,наказ Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 13 грудня 2016 року N 3639/5/1085 "Про затвердження Порядку надання інформації Державною фіскальною службою України на запити органів державної виконавчої служби та приватних виконавців", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 грудня 2016 року за N 1652/29782 (зі змінами).
  5. Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно доУказу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".
  6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім пункту 4 цього наказу, який набирає чинності через два місяці з дня набрання чинності цим наказом.
  7. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

 

Міністр юстиції України

Д. Малюська

Міністр фінансів України

С. Марченко