КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 27 листопада 2019 р. N 977

Про затвердження Умов оплати праці державних службовців категорії "А", зарахованих за штат державного органу

Відповідно до частини третьої статті 871 Закону України "Про державну службу" Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Умови оплати праці державних службовців категорії "А", зарахованих за штат державного органу, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 81

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 27 листопада 2019 р. N 977

УМОВИ
оплати праці державних службовців категорії "А", зарахованих за штат державного органу

  1. Ці Умови регулюють питання оплати праці державних службовців категорії "А", зарахованих за штат державного органу відповідно до частини першої статті 871 Закону України "Про державну службу".
  2. За рахунок фонду оплати праці, передбаченого єдиним кошторисом видатків органу державної влади, державним службовцям категорії "А", зарахованим за штат державного органу, здійснюється виплата за фактично відпрацьований час:

посадового окладу за останньою займаною посадою;

надбавки за вислугу років (3 відсотки посадового окладу державного службовця за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу);

надбавки за ранг державного службовця.

  1. Державним службовцям категорії "А", зарахованим за штат державного органу, які звільняються, проводиться нарахування заробітної плати у місяці звільнення за фактично відпрацьований час.
  2. Якщо державному службовцю категорії "А", зарахованому за штат державного органу, надається щорічна основна оплачувана відпустка, йому виплачується середня заробітна плата та грошова допомога, розмір якої обчислюється згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. N 100 (ЗП України, 1995 р., N 4, ст. 111).
  3. Допомога по тимчасовій непрацездатності державного службовця категорії "А", зарахованого за штат державного органу, за перші п'ять днів виплачується державним органом, в якому такий державний службовець зарахований за штат, за решту днів компенсується за рахунок Фонду соціального страхування відповідно до законодавства.

__________

 

Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації