МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.08.2020 р. N 1/9-416

Керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти
Директорам департаментів, начальникам управлінь освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій
ДП "Інфоресурс"

Щодо вступу з документами про повну загальну середню освіту, які містять помилки

Шановні колеги!

До Міністерства освіти і науки України надходять окремі звернення від вступників на навчання на основі повної загальної середньої освіти, які виявили помилки у власному документі про повну загальну середню освіту.

З метою врегулювання питання вступу таких осіб Міністерство освіти і науки України інформує, що вступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет у зв'язку з вказаними нижче помилками, необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП "Інфоресурс") шляхом надсилання на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) відповідного електронного листа:

  • "П3.3.1 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в даті народження, вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО" - листа з темою: "Помилка при реєстрації П3.3.1";
  • "П3.3.2 Помилка при реєстрації: в даних вступника, що містяться в ЄДЕБО, є розбіжності в П. І. Б., вказаними в документі про ПЗСО та сертифікаті ЗНО" - листа з темою: "Помилка при реєстрації П3.3.2".

До листа додати: сканкопії (фото) свідоцтва/атестата про ПЗСО (з П. І. Б., серією, номером, датою видачі), сертифіката (з П. І. Б., номером, піном, роком видачі), паспорта (з П. І. Б., серією, номером, датою видачі, терміном дії (для ID-паспорта)), скріншоти з помилкою.

У разі виявлення розбіжностей у даних, вказаних у документі про повну загальну середню освіту, допущених внаслідок технічних помилок при оформленні документа, виправлення яких потребує заміни документа (виготовлення дубліката), Міністерство освіти і науки України дозволяє ДП "Інфоресурс" здійснювати в ЄДЕБО дії, необхідні для надання вступникам можливості реєстрації електронних кабінетів без заміни документа про повну загальну середню освіту.

Звертаємо увагу керівників закладів освіти, що заміну документів про повну загальну середню освіту, які містять помилки, необхідно здійснити не пізніше 01 листопада 2020 року.

З повагою

 

Заступник Міністра

А. Вітренко