МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ
від 5 листопада 2019 року N 3408/5

Про внесення зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві юстиції України

На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року N 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію", наказу Міністерства юстиції України від 19 січня 2017 року N 130/5 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів, що містять службову інформацію, в Міністерстві юстиції України" та у зв'язку із внесенням змін до Стандартів з внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04 жовтня 2011 року N 1247, наказую:

  1. Внести зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві юстиції України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14 квітня 2017 року N 1277/5, виключивши пункт 38.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 12.03.2019 N 741/5 "Про внесення зміни до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві юстиції України".
  3. Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (Железняк Н. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Д. Малюська

 

 Ліцензійні програми за ціною виробника

 Для автоматизації визначення вартості будівництва - нового, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення Повний набір діючих в Україні будівельних нормативних документів та актів в останній редакції Нормативи і інструменти для впровадження та розрахунку всієї кошторисної і підрядної документації