ІДС "Зодчий" - це база нормативно-правових документів з будівництва, що регулярно оновлюється (щомісячно). Створена вона відповідно до наказу Міністерства Будівництва та Архітектури України №29 від 15.02.94р і №43 від 09.03.94р.
Система "Зодчий" Держбудом України визнана кращою ліцензійною збіркою будівельних нормативних документів.
Всі будівельні нормативи в електронному вигляді в останній редакції, мають силу друкованих офіційних видань (на відміну від інформації, що надається в мережі чи в друкованих виданнях, які не є офіційними).
Зберігання документів в електронному

вигляді на комп'ютері у вигляді бази даних – це саме зручне, економічне і сучасне рішення.

Не складає труднощів визначитися в причині й зручності використання нормативних документів в електронному вигляді:
По-перше, це компактність. Всі необхідні для роботи документи знаходяться в одному місці, а це в паперовому еквіваленті значна бібліотека.
Ефективність. Відпадає необхідність в перелопачуванні великої кількості літератури в пошуках необхідної інформації. Програма сама здійснює швидкий пошук за номером, датою, видом і назвою документа,
найменуванням видавничого органу.
Оперативність. База регулярно оновлюється і поповнюється новою інформацією.
Економічність. Електронні документи, об'єднані Інформаційно-довідковою системою "Зодчий" на порядок дешевше паперових аналогів. Ви автоматично стаєте учасником проекту на захист природних ресурсів, допомагаєте зберегти дерева.

І як бонус, це дійсно (при необхідності), Інформаційно-Довідкова Система (ІДС) "Зодчий" - одна зі сходинок для отримання державної ліцензії на будівельні роботи.

Необхідно відзначити, що ІДС "Зодчий" рекомендований Держбудом України (наказ Держбуду від 21-04-2003 р. № 45), що грає немаловажну роль при перевірці організацій органами ліцензування, так як нормативні документи будівельної галузі відносяться до компетенції Держбуду.

Довідкова система "Зодчий" визнана всіма офіційними органами ліцензування, і має силу друкованих офіційних видань БНіП (СНИП), ДС (ГОСТ), ДБН, ДСТУ, ВБН (ВСН), ДНАОП і при цьому набагато зручніша в експлуатації, зберіганні і економічніша за вартістю.

Вартість програми на 1 робоче місце 1600 грн.
Вартість ІДС «ЗОДЧИЙ» мережева версія 4000 ГРН.
Вартість річного оновлення ІДС «ЗОДЧИЙ» 1800 грн.
Вартість додаткового робочого місця - 800 ГРН.

Оформити заявку на ІДС «ЗОДЧИЙ» за мінімальною ціною


*Якщо для м.Києва: надішліть заявку на електронну пошту, вказану в контактах, або зателефонуйте нам і наш представник встановить програму на ваш комп'ютер.